Најдобрите промоции во Вилнус за ова лето!

Во Вилнус се наоѓаат едни од најдобрите трговски центри каде буквално може да пронајдете што и да посакате! Од облека од популарни брендови до облека од локални дизајнери, обувки, накит, опрема итн. Ако размислувате за посета на Вилнус, или пак сте жители на овој прекрасен град, тогаш можностите за шопинг навистина се неограничени. Токму затоа, ние одлучивме да Ви ги прикажеме едни од најдобрите зделки моментално во главниот град на Литванија:

Apranga

Во случај да барате поголем попуст, тогаш Apranga е идеално место за Вас! Ова лето можете да ја проверите нивната неверојатна сезонска продажба и да пронајдете производи со попуст до 50%!
Во Apranga можете да најдете многу познати брендови, како што се: GARCIA, THE NEW, ACCESSORIES, NEW IN TOWN, SELECTED, KMX Fashion, Eksept, Desigual, Silvian Heatch, Blend, Jack and Jones, s.Oliver , Tom Tailor, Simona Conti, Soyaconcept. Apranga Group е дефинитивно водечки ланец во светот на модата, на територијата на балтичките држави.

YURGA

Во случај да сакате да купите некое ново парче накит, можете да ја посетите Yurga, каде што можете да најдете накит со уникатен дизајн и одличен квалитет. Yurga е првиот регистриран бренд за накит во независна Литванија. Нивните дизајни честопати се проследени со неверојатни приказни и описи. YURGA носи нов живот на класичниот накит, модерен пристап кон безвременски скапоцени камења и метали.

DrogasLietuva

За оние кои навистина се грижат за нивната кожа, можете да ги најдете најдобрите производи за нега на кожата во Drogas Lietuva. Има навистина неверојатни производи од L’Oreal Paris, кои сега имаат попуст до 40%! Осигурајте се да не ја пропуштите оваа одлична можност и да купите соодветен производ за вашата кожа!
Drogas Lietuva, дефинитивно е најголемата мрежа за козметика, убавина, здравје и производи за домаќинство. Постојат над 10.000 различни производи и 1000 од нив може да се најдат само во нивните онлајн продавници.

SPRINGS store

Ако пак сакате да купите нови патики, тогаш навистина треба да се упатите кон Springs store. Во моментов, има попуст од 40% на некои модели на Adidas!
Springs продавницата има најголем избор на спортски, атлетски и стилски чевли во Вилнус, за жени, мажи и деца. Застапени се бројни модели на висококвалитетни патики со извонредно ниво на удобност и иновативни дизајни.

Ride

Голем дел од момците исто така сакаат шопинг, па Ride Ви дава до 50% попуст, на некои од нивните кошули! Ова е можност што навистина не треба да пропуштите! Ride е водечка трговска марка во Литванија за “улична мода”, сноубординг, МОТО и МТБ облека, обувки и додатоци. Еден од најдобрите брендови што можете да ги најдете овде, се: DC, PALLADIUM, VANS, PUMA, ADIDAS, SPY, MAKIA, SANDQVIST, VOLCOM и многу други.

Ако сакате да ги следите новите трендови во секое време, секогаш можете да се регистрирате на Qpick – апликација која ќе Ви помогне да ги откриете најдобрите промоции и попусти во близина! Без разлика дали станува збор за некое парче облека, спортска опрема или додатоци, дефинитивно ќе најдете нешто што Ви се допаѓа!

You May Also Like

About the Author: Qpick

FACEBOOK
TWITTER
LINKEDIN
GOOGLE
https://blog.qpick.mk/the-best-promotions-in-vilnius-for-this-summer">